A Baba-Mama Klub 2002-ben alakult, hogy azok a szülők, akik szeretnék megkereszteltetni kisbabájukat, közelebbi kapcsoltba kerüljenek egymással, a plébánia csoportjaival és az egyházi élettel.
Elsősorban az anyukák jönnek el a baba-mama körre, mivel ők vannak otthon gyermekei

Minden második hétfő délelőtt 9:30-kor találkozunk a plébánián, melyre szeretettel várunk minden anyukát és kisbabát.

Közös imával kezdünk, majd keresztény hitünkhöz kapcsolódó kérdésekről beszélgetünk, majd a gyermeknevelés a téma. Amíg beszélgetünk, addig a babák ott játszadoznak körülöttünk. A foglalkozás végén gyermekdalokat, mondókákat tanítunk a gyerekeknek. Jó érzés látni, hogy az anyukák között barátság szövődik, foglalkozásokon kívül is tartják egymással a kapcsolatot.

A Baba-Mama Klub szeretettel vár minden gyermeket és anyukát – életkortól függetlenül, hogy együtt játszhassunk, énekelhessünk, összebarátkozhassunk egymással. A klub rendelkezik minden eszközzel, amire a kicsiknek szükségük lehet: játékok, könyvek, asztalok, székek, pelenkázó, bábok, labdák, zsírkréták, ceruzák, autók, babaszőnyegek, kiscsúszda.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük