NÉV SZOLGÁLAT IDEJE
Manigai Gögyrgy1763-1768
Bunhóczi H Ferenc1768-1711
Belkovics István, ker. esperes1771-1772
Bajáki János1772-1776
Neel János1776-1777
Juhász Márton1777-1780
Scrott Imre1781-1791
Csollány József1791-1820
Saári Mihály1820-1847
Gecse András, ker. esperes plébános1847-1875
Karsay Lajos1875-1900
Nusznel István, káplán1896-1897
Szabó István, káplán1897-1899
Szilvásy Sándor, káplán 1899-1900
Dr. Sandula Imre, főesperes, apát, plébános1900-1945
Szűcs Gyula1902.11.16. – 1902.12.15.
Csörgey Géza, káplán1903.08.01. – 1903.11.08.
Vitéz Béla, káplán1909.02.15. – 1903.07.15.
Szabados Gyula, káplán1909.12.15. – 1910.11.09.
Medgyesy Gyula, káplán1910.11.10. – 1913.08.31.
Tordy Árpád, káplán1913.09.01. – 1913.12.15.
Latzkovics Rezső, káplán 1913.12.15.–1914.07.30.
Veszelovszky Gyula, káplán 1914.08.01.–1914.10.11.
Csúcs Kálmán (káplán) 1914.10.12 – 915.01.25.
Rutshay Ágoston (káplán) 1915.01.25-1915.09.15.
Széll József (káplán) 1915.09.15.–1916.01.10.
Mészáros István (káplán) 1916.01.10 –1916.10.15.
Fieszl János (káplán) 1916.10.15.–1918.
Feldhoffer János (káplán) 1918.04.20.–1918.08.31.
Décsey Géza (káplán) 1918.09.01 –1918.08.31.
Sztankó Albert (káplán) 1920.11.08 –1921.08.31.
Szigeti Ernő (káplán) 1920.11.08 – 1921.08.31.
Németh Vince (káplán) 1921.09.01.–1922.08.31.
Szilágyi Mátyás (káplán) 1922.09.01.–1923.08.20.
Sztankó Albert hitoktató 1923.07.01.–1929.07.25.
Szigeti Ernő (káplán) 1923.08.20.–1924.08.20.
Czeiczel József (káplán) 1924.08.20.–1925.10.05.
Kocsner Ede (káplán) 1925.11.01.–1926.08.31.
Dr. Schaub Mihály (káplán) 1925.11.01.–1926.08.31.
Tökölyi István (káplán) 1926.11.01.–1928.07.10.
Morvai János 1928.07.10. 1928.08.20.
Boskó Vilmos (káplán) 1928.08.20.-1929.08.25.
Fekete István (káplán) 1929.08.25.–1931.10.01.
Szolnoky János hitoktató 1931.09. 01.–1935.07.10.
Kolbe Jenő  (káplán) 1931.10.01.–1931.11.01.
Szabó László (káplán) 1931.11.01.–1932.12.31.
Vénusz József 1933.01.01.–1933.08.31.
Sebestyén Sándor 1933.09.01.–935.07.10.
Bartos Márton 1935.07.10.– 937.08.31.
Dr. Viskoliz József hitoktató 1938.08.01.–1940.08.31.
Gründer Simon (káplán) 1939.09.01.–1940.08.31.
Babócsa Endre (káplán) 1940.09.01.–1944.04.01.
Gyovay János hitoktató 1940.09.01.– 952.10.10.
Bardócz Ernő (káplán) 1944.04.01.–1945.06.15.
Lengyel Antal kisegítő 1945.06.15.–1945.08.15
Jaeger Gy. Ottokár (káplán) 1945.08.15.–1947.02.31.
Dr. Turner Ferenc esperes-pébános 1945.           –1953.04.07.
Dr. Nemes László tábori főlelkész,kisegítő 1947.04.01.–1948.10.03.
Gáspáry Ödön premontrei kisegítő 1948.10.04.–1951.09.30.
Tihanyi Miklós (káplán) 1951.12.01.–1956.03.12.
Dr. Kominyák János kisegítő 1951.12.07.-1952.11.10.
Dr. Vidákovics Aladár premontrei kisegítő 1952.11.20.–1953.01.02.
Klinger Vilmos kisegítő 1953.05.20.–1953.09.15.
Pajthényi Sándor esperes plébános 1953.09.15.–1957.05.01.
Detvaj István hitoktató 1953.09.15.–1954.09.01.
Vigh Tivadar hitoktató 1954.09.01.–1955.09.01.
Mészáros József hitoktató 1955.09.01.–1957.09.0 1.
Kiss József (káplán) 1956.03.23.–1956.10.15.
Mátéffy János 1956.10.15.–1958.11.18.
Dr. Babócsa Endre apát, adminisztrátor 1957.05.01 –1958.09.22.
Barotai Imre (káplán) 1957.09.01.–1958.01.15.
Szalontai Károly 1958.01.15.–1958.09.25.
Keszthelyi Péter adminisztrátor 1958.10.17. –
Ónody János (káplán) 1958.09.22.–1959.10.20.
Dr. Zsóka Sándor (káplán) 1958.09.29.–1961.0 9.20.
Stein Ernő (káplán) 1959.10.20.–1960.09.15.
Szőke Lajos (káplán) 1960.09.15.–1961.08.31.
Solymosi József (káplán) 1961.09.01.–1961.12.31.
Katona Zoltán (káplán) 1961.09.20.–1962.07.01.
Gila György (káplán) 1962.01.15.–1964.08.31.
Jeszenszky Zsigmond (káplán) 1962.09.01.–1963.01.15.
Mádi György (káplán) 1963.01.15.–1965.09.01.
Dr. Szűcs Ferenc (káplán) 1964.09.01.–1966.09.01.
Kotai Ernő (káplán) 1965.09.01.–1966.05.01.
Rajczi Antal (káplán) 1966.09.01.–1967.08.01.
Turóczi József 1966.09.01.–1967.10.06.
Bertalan Sándor 1967.08.01.–1969.08.01.
Ruszina Vilmos 1967.10.06 –1968.09.01.
Csellár András 1968.09.01.–1969.08.01.
Letanóczky Ernő hitoktató 1969.08.01. –
Csenók Pál (káplán) 1969.08.01. –
Váczi József 1971.           –
Almásy László 1971.           –
Kárpáti Sándor 1972.           – 1973. 
Csellár András 1972.
Csontos Ferenc 1973.
Hefler Gábor 1973.           – 1977.
Dr. Tóth János adm. 1976.
Frajna Mihály plébános 1976.
Frajna András 1977.
Nyári János 1983.           – 1984
Varró László 1984.
Zsadányi József 1986.           – 1987.
Tercsi Zoltán 1987.           – 1991.
Frajna András ker.esp. 1991.           – 2001.
Csáki Tibor esperes plébános 2001.           – 2014.
Fejérdy Áron 2004.
Lengyel Zsolt 2004.
Medgyesy Emánuel 2005.
Fazekas György 2006.
Hartung Ferenc 2009.           – 2010.
Elek László SJ 2011.
Varga László SJ 2011.
Balogh László 2013.
Paszternák Tamás káplán,
plébániai kormányzó
2013.08.01.–2014.04.01.
2014.04.01.–2019.08.16.
Farkas László kisegítő lelkész 2014.04.01.–2015.07.01.
Urr Zsolt Ipoly plébániai kormányzó 2019.08.16.